• All timestamps appear in the default Europe/London timezone.
    You can also select another timezone at any time.Close

Countries

FA Cup - England - Fixtures, Standings

FA Cup BN 1 X 2 Margin
21 Sep 2019
12:30 Irlam York City
15:00 1874 Northwich Whitby Town
15:00 Ashton United Pontefract Collieries
15:00 Badshot Lea Hayes & Yeading United
15:00 Balham FC Royston Town
15:00 Barton Rovers Hitchin Town
15:00 Beaconsfield Sycob Hemel Hempstead
15:00 Belper Town FC Witton Albion
15:00 Biggleswade FC Chertsey Town
15:00 Biggleswade Town Ware
15:00 Billericay Town Basildon United
15:00 Bishops Stortford Peterborough Sports
15:00 Blackfield & Langley Dorchester Town
15:00 Boston Town Leek Town
15:00 Brackley Town Cinderford Town
15:00 Bradford Park Avenue Morpeth Town
15:00 Buxton Corby Town
15:00 Chesham United Hampton & Richmond
15:00 Chester Altrincham
15:00 Cirencester Town FC Chippenham Town
15:00 Coalville Town Stourbridge
15:00 Corinthian Casuals Chelmsford City
15:00 Curzon Ashton Blyth Spartans
15:00 Dulwich Hamlet Bognor Regis Town
15:00 Enfield Town Braintree Town
15:00 Farnborough Town Wealdstone
15:00 United of Manchester Warrington Town
15:00 Flackwell Heath Slough Town FC
15:00 Gateshead Ramsbottom United
15:00 Guiseley Stockton Town
15:00 Hadley Ramsgate
15:00 Halesowen Town FC Stratford Town
15:00 Haringey Borough Staines Town
15:00 Harrow Borough Carshalton Athletic
15:00 Hartley Wintney Chichester City
15:00 Havant & Waterlooville Taunton Town FC
15:00 Hednesford Town Barwell
15:00 Hendon Deeping Rangers
15:00 Hereford United Truro City
15:00 Horsham YMCA Dartford FC
15:00 Kettering Town Sutton Coldfield
15:00 Kidderminster Harriers Stafford Rangers
15:00 Kidlington Gloucester City
15:00 Kings Langley Folkestone Invicta
15:00 Kingstonian Grays Athletic
15:00 Lancaster City Spennymoor Town
15:00 Leamington Chasetown
15:00 Lewes Bowers Pitsea
15:00 Loughborough Dyn. Tamworth
15:00 Lowestoft Town Needham Market
15:00 Maidstone United Cheshunt
15:00 Maldon & Tiptree Wingate & Finchley
15:00 Margate Concord Rangers
15:00 Marine Dunston UTS
15:00 Matlock Town Kidsgrove Athletic
15:00 Moneyfields Whyteleafe
15:00 Oxford City North Leigh
15:00 Poole Town Hungerford
15:00 Portland United Salisbury City
15:00 Potters AFC Hornchurch
15:00 Runcorn Town Farsley AFC
15:00 Rushall Olympic Gainsborough Trinity
15:00 Sholing Weymouth
15:00 Southport Scarborough Athletic
15:00 St Ives Town FC Canvey Island
15:00 St. Albans City Worthing FC
15:00 Stamford Boston United
15:00 Swindon Supermarine FC Bath City
15:00 Tavistock Highworth Town
15:00 Telford United Nantwich Town
15:00 Tiverton Town Bristol Manor Farm
15:00 Tonbridge Angels Eastbourne Borough
15:00 Tooting & Mitcham Utd Dorking Wanderers
15:00 Trafford Darlington 1883
15:00 Waltham Forest Abbey Rangers
15:00 Welling United Chipstead
15:00 Weston-Super-Mare Merthyr Town FC
Data from 19 Sep 2019, 09:14
0.38409209251404
Disable AdBlockPlus