• All timestamps appear in the default Europe/London timezone.
    You can also select another timezone at any time.Close

Countries

Serie D - Italy - Fixtures, Standings

Serie D BN 1 X 2 Margin
24 Nov 2019
13:30 Arconatese Bustese
13:30 Brusaporto Caratese
13:30 DRO Calcio US Inveruno
13:30 Pro Sesto Asd Nibionnoggiono
13:30 USD 1913 Seregno Scanzorosciate
13:30 Sondrio Calcio Ponte San Pietro
13:30 Tritium Legnano
13:30 Villa D'Alme USD Caravaggio
13:30 Virtus Bergamo USD Castellanzese
13:30 Virtus Bolzano Levico
13:30 Biancavilla Castrovillari
13:30 Cittanovese ASD Marina Di Ragusa
13:30 Corigliano Calabro Troina
13:30 Licata San Tommaso Calcio
13:30 Real Hyria Nola Acireale
13:30 Roccella US Palmese
13:30 Savoia Giugliano
13:30 Palermo Messina
13:30 Grumentum Valdagri Felice Gladiator
13:30 Audace Cerignola Citta di Fasano
13:30 Brindisi FC Francavilla
13:30 SSD Casarano US Agropoli 1921
13:30 Foggia Team Altamura
13:30 Nocerina Fidelis Andria
13:30 Sorrento Calcio Bitonto
13:30 Taranto Gravina
13:30 Caldiero Terme Belluno
13:30 Cartigliano AC Vigasio
13:30 Chions Campodarsego
13:30 Delta Porto Tolle Polisportiva Tamai
13:30 Este San Luigi Calcio
13:30 Legnago Adriese
13:30 AC Mestre ASD Clodiense
13:30 Montebelluna Ambrosiana
13:30 Union Feltre Cjarlins Muzane
13:30 Villafranca Vigontiona Calcio
13:30 Arzachena Team Nuova Florida 2005
13:30 ASD Lanusei Turris Neapolis
13:30 Cassino AS Ostia Mare
13:30 Citta di Anagni Budoni
13:30 Latina Vis Artena
13:30 Muravera Ladispoli
13:30 Portici Aprilia
13:30 Pro Calcio Tor Sapienza Latte Dolce Calcio
13:30 ASD Torres Sassari Trastevere
13:30 AC Aglianese Grosseto
13:30 Cannara AC Bastia 1924
13:30 Flaminia Civita Castellana Sporting Trestina
13:30 Grassina Foligno
13:30 Monterosi Albalonga
13:30 Pomezia Montevarchi
13:30 Sangiovannivaldarno San Donato Tavarnelle
13:30 Scandicci Tuttocuoio
13:30 US Gavorrano Ponsacco
13:30 Casale ASD Fossano
13:30 Borgosesia Caronnese
13:30 AC Bra Lavagnese
13:30 Ghivizzano Borgoamozzano ASD Seravezza
13:30 Lucchese Libertas Fezzanese
13:30 Real Querceta Verbania
13:30 Unione Sanremo Prato
13:30 Ligorna Savona FBC
13:30 Vado FC Chieri 1955
13:30 Santelpidio ASD Pineto
13:30 Atletico SFF Sangiustese
13:30 San Marino Calcio Jesina
13:30 Chieti Campobasso
13:30 Matelica Tolentino
13:30 Montegiorgio San Nicolo
13:30 Olympia Agnonese Avezzano
13:30 Citta DI Giulianova Vastogirardi
13:30 Recanatese Vastese
13:30 Alfonsine Cavenago
13:30 Breno Sasso Marconi
13:30 Calvina Vigor Carpaneto
13:30 Ciliverghe Mazzano Forli
13:30 Correggese Mezzolara
13:30 US Fiorenzuola Adrense
13:30 SCD Progresso Crema
13:30 Sammaurese Lentigione
13:30 Savignanese Mantova
13:30 Messina Marsala
Data from 21 Nov 2019, 10:19
0.39934897422791
Disable AdBlockPlus