• All timestamps appear in the default Europe/London timezone.
    You can also select another timezone at any time.Close

Countries

Soccer Odds: 14 Aug 2019

14 Aug 2019
 
BN 1 X 2 Margin
Argentina ‐ Cup
01:10 Boca Juniors Club Almagro Finished (pen.) 1-1 18 1.42 4.58 9.5 -2.71%
09:30 Myanmar U19     Indonesia U19 Finished 1-1
10:00 Laos U19     East Timor U19 Finished 4-0
13:00 Philippines U19     Brunei U19 Finished 4-1
20:30 Iraq     Bahrain Finished 0-1 11 1.78 3.4 5.5 -3.64%
17:30 FC Wolfurt Lauterach Finished 2-2
17:30 FC Langenegg SCR Altach II Finished 0-2
17:30 SK Bischofshofen Austria Salzburg Finished 2-4 13 10.9 7.8 1.24 -2.57%
17:30 Rothis VfB Hohenems Finished 0-1
18:00 SV Hall Telfs Finished 3-3 13 1.82 4.06 4.15 -3.54%
18:00 FC Kufstein FC Kitzbuhel Finished 0-3
18:00 Austria Lustenau Hella Dornbirner SV Finished 1-5
18:00 FC Pinzgau Saalfelden Anif Finished 1-0 13 4.3 4.5 1.67 -5.09%
18:00 Kuchl TSV St. Johann Finished 0-3 13 2.375 4.08 2.74 -3.02%
18:00 SV Wals Grunau SAK 1914 Finished 1-2 15 9.4 7.6 1.3 -0.71%
18:30 FC Zirl Worgl Finished 0-0
18:30 SC Imst SC Schwaz Finished 1-2 11 3.56 4 2.1 -0.70%
19:00 Guabira Montero Bolivar Finished 0-5 18 3.75 4.26 2.02 0.36%
20:00 Nacional Potosi Blooming Finished 5-0 18 1.495 5.2 7 -0.40%
23:15 Royal Pari Always Ready Finished 1-1 18 1.81 4.06 4.25 -3.30%
19:00 America Mineiro MG U20 Atletico PR U20 Finished 4-1 16 2.21 3.55 3.65 -0.81%
19:00 Bahia BA U20 Botafogo RJ U20 Finished 1-1 17 2.16 3.44 3.3 -5.36%
19:00 Coritiba PR U20 Corinthians SP U20 Finished 0-2 17 3.87 3.65 1.87 -6.29%
19:00 Ponte Preta SP U20 Atletico Mineiro MG U20 Finished 1-1 17 3.112 3.49 2.22 -5.51%
19:00 Sport Club do Recife U20 Flamengo RJ U20 Finished 1-2 17 5.25 4.34 1.65 -2.62%
19:00 Vasco da Gama RJ U20 Vitoria BA U20 Finished 1-0 17 1.34 4.75 9.8 -5.56%
19:00 Fluminense RJ U20 Resende RJ U20 12 1.35 5.25 8.8 -4.29%
20:30 Sao Paulo SP U20 Santos SP U20 Finished 3-1 17 1.54 4.24 6.3 -4.21%
23:00 Cruzeiro MG U20 Chapecoense U20 Finished 3-1 17 1.43 4.64 8.2 -3.55%
19:00 Sao Jose SP Women Corinthians Women Finished 1-4 15 19 8.37 1.144 -4.42%
23:00 Ferroviaria SP Women Santos SP Women Finished 1-2 15 6.25 4 1.57 -4.48%
19:00 Mesquita RJ Perolas Negras RJ Full Time 2-1 11 4.48 3.93 1.8 -3.22%
19:00 Assisense-SP U20 Marilia SP U20 5 2.56 3.49 2.45 -7.86%
19:00 Rio Branco SP U20 Amparo SP U20 4 1.6 5.25 4.14 -5.39%
19:00 Fernandopolis SP U20 Jose Bonifacio U20 4 1.88 3.68 3.57 -7.73%
19:00 Matonense SP U20 Independente SP U20 9 3.3 3.51 2.05 -7.04%
19:00 AD Guarulhos U20 Jabaquara-SP U20 4 1.96 3.87 3.19 -7.59%
00:00 Ypiranga AP Atletico Acreano Finished 0-2 12 3.48 3.09 2.3 -4.38%
19:00 Brasiliense Taguatinga Goias Finished 0-0 14 4.8 3.6 2.35 9.69%
Brazil ‐ Rio Cup
19:00 Boavista RJ Bonsucesso RJ Full Time 0-0 14 1.833 3.5 4.8 -3.81%
19:00 Sampaio Correa RJ Portuguesa RJ Full Time 2-0 11 2 3.6 4 -2.70%
Brazil ‐ Serie B
01:30 Coritiba PR Brasil de Pelotas RS Finished 2-0 18 1.56 4 7 -3.28%
01:30 Independiente del Valle     CA Independiente Finished 1-0 19 2.28 3.24 3.65 -2.08%
12:35 Shanghai East Asia Tianjin Teda Finished 5-1 18 1.4 5.25 8.75 -1.87%
12:35 Shenzhen Red Diamonds Guangzhou R&F Finished 4-0 18 2.65 3.88 2.45 -4.15%
12:35 Guizhou Renhe Hebei Zhongji Finished 1-2 18 3.48 3.62 2.23 -1.19%
Colombia ‐ Cup
20:00 Deportivo Pasto La Equidad Finished (pen.) 2-1 18 2.31 3.05 3.95 -1.37%
20:00 Deportivo Pereira Aguilas Doradas Finished 1-0 18 2.47 3.04 3.1 -5.34%
20:00 CD Real Santander Deportivo Cali Finished 0-1 14 5.25 3.28 1.78 -5.41%
21:30 Orsomarso Deportes Tolima Finished 0-5 18 4.4 3.4 1.89 -4.81%
01:30 Deportivo Rionegro Deportes Quindio Finished 2-3 18 1.77 3.5 5.8 -2.26%
22:00 AD Guanacasteca AD Cofutpa Finished 1-1 14 2.5 3.46 2.6 -6.86%
Croatia ‐ Cup
15:30 Suhopolje Oriolik Finished 2-6 11 14 6.04 1.44 7.36%
16:00 Aritma Praha Admira Prague Finished 0-1 14 6.16 4.94 1.49 -3.47%
16:00 Beroun Dukla Prague Finished 0-7 16 15.75 8 1.296 4.16%
16:00 Cesky Brod Velvary Finished 1-3 12 4.45 4 1.85 -1.50%
16:00 Detmarovice Trinec Finished 1-7 16 13 7 1.216 -4.04%
16:00 FK Komarov Loko Vltavin Finished 0-1 7 9.7 6.45 1.23 -6.64%
16:00 Frenstat Radhostem FC Hlucin Finished 1-2 14 6.5 5.05 1.435 -4.65%
16:00 Hlubina Dolni Benesov Finished 1-2 8 7.75 5.5 1.32 -6.40%
16:00 Hostoun FC Karlovy Vary Finished 2-1 18 2.725 3.6 2.52 -3.99%
16:00 Humpolec Vysocina Jihlava Finished 0-9 16 34 11 1.155 1.41%
16:00 FK Kolin Jiskra Usti nad Orlici Finished 0-1 16 4.35 4.14 1.77 -3.51%
16:00 SK Hanacka Slavia Kromeriz Vitkovice Finished (pen.) 2-2 18 2.7 4 5.25 23.33%
16:00 TJ Sokol Lanzhot Znojmo Finished (pen.) 1-1 16 1.7 4.69 4.44 -2.60%
16:00 Letohrad Hradec Kralove Finished 0-3 16 20 10.75 1.18 0.96%
16:00 Sokol Libis TJ Sokol Zapy Finished 0-2 7 6 4.83 1.43 -6.80%
16:00 Motorlet FC Chomutov Finished 4-0 16 1.7 4.2 5 -2.57%
16:00 Novy Jicin Frydek Mistek Finished 2-3 16 5.25 4.22 1.648 -3.31%
16:00 Olesnice u Bouzova Viktoria Otrokovice Finished 2-1 7 8.75 6.37 1.27 -5.54%
16:00 Prepere FK Kraluv Dvur Finished 6-2 16 17 8.5 5.5 179.10%
16:00 Slovan Rosice Velke Mezirici Finished 4-2 18 3.4 3.78 2.02 -5.10%
16:00 Jiskra Rymarov Unex Unicov Finished 2-3 16 4.65 4.16 1.78 -1.69%
16:00 Tatran Sedlcany MAS Taborsko Finished 0-4 7 5.05 4.38 1.55 -6.67%
16:00 Skastice SK Lisen Finished 3-5 10 12.25 7.5 1.166 -6.77%
16:00 Spartak Sobeslav SK Benesov Finished 0-2 12 3.75 3.7 1.87 -6.69%
16:00 Banik Sous Banik Sokolov Finished 0-3 12 8 5.15 1.333 -6.49%
16:00 FC Strani FK Prostejov Finished 1-3 16 9.1 5.65 1.33 -3.73%
16:00 Valasske Mezirici Slavicin Finished (after ET) 4-2 16 2.505 4.16 2.525 -3.44%
16:00 Velke Hamry FK Varnsdorf Finished 0-4 16 15 6.95 1.21 -3.57%
16:00 Tatran Vsechovice Petrkovice Finished 0-4 16 7.85 5.35 1.375 -3.99%
16:00 Zbuzany Domazlice Finished 1-3 18 3.85 4.03 1.91 -3.05%
16:00 Zdirec Doubravou Stara Rise Finished (after ET) 3-1 16 4.75 4.36 1.65 -4.39%
16:30 HFK Olomouc Zbrojovka Brno Finished 0-3 16 19 9.8 1.13 -3.81%
16:30 Libcany Chlumec NC Finished 0-3 5 7.5 5.3 1.333 -6.73%
16:30 SS Ostra Graffin Vlasim Finished 1-3 15 9.58 6.36 1.275 -4.39%
16:30 Slany Slavoj Vysehrad Finished 0-4 16 12 6.5 1.25 -3.58%
17:00 Dobris Pisek Finished 0-2 10 5.05 4.27 1.575 -6.29%
17:30 Vejle Boldklub Kolding Fredericia Finished 0-1 18 1.71 3.95 5 -3.66%
17:30 VSK Aarhus Women KoldingQ Women Finished 1-1 15 2.2 3.7 3 -5.50%
17:30 OB Odense Women Brondby IF Women Finished 1-2 13 61 23 1.015 -4.31%
17:30 Fortuna Hjorring Women Thisted Women Finished 1-1 13 1.035 15 46 -5.18%
17:30 Ballerup Skovlunde Women Farum Women Finished 0-1 16 9.5 5.5 1.584 8.89%
17:00 BK Viktoria Hundested IK Finished 3-1 14 4.2 5 1.675 -3.39%
21:00 Chalatenango CD Aguila Finished 1-0 17 2.99 3.12 2.53 -4.78%
21:00 El Vencedor Sonsonate Finished 2-2 17 2.65 3.9 2.71 -0.28%
21:00 Jocoro FC Alianza San Salvador Finished 1-2 17 4.33 3.5 1.87 -4.89%
19:45 Havant & Waterlooville Dorking Wanderers Finished 6-0 17 2.225 3.78 4 3.74%
England ‐ FA Cup
19:45 Penistone Church Skelmersdale United 7 2.54 3.84 2.62 -3.46%
19:45 Stockton Town Nostell MW 7 1.62 4.68 4.86 -3.54%
19:45 Coventry City Coventry Sphinx 5 2.36 4.02 2.74 -3.61%
19:45 Cray Wanderers Folkestone Invicta Finished 2-3 16 2.875 3.55 2.405 -4.34%
13:00 Bristol City U23 Nottingham Forest U23 Finished 1-3 12 2.05 3.75 3.1 -7.15%
19:45 Taunton Town FC Yate Town Finished 0-4 15 1.49 4.52 6 -5.58%
Estonia ‐ Cup
18:15 Rasmus Varki Eston Villa Finished (pen.) 2-2 9 1.87 5.5 4.53 6.69%
18:30 IF Fuglajordur NSI Runavik Finished 2-4
18:00 FC Kray Union Nettetal Finished 5-0 14 1.925 4 3.5 -5.23%
18:00 Schwarz-Weiss Essen TVD Velbert Finished 1-0 14 2.87 4.24 2.3 -1.87%
18:30 Cronenberger SC Sportfreunde Baumberg Finished 1-3 14 6.2 5.14 1.45 -4.35%
18:30 FC Monheim Kleve Finished 2-1 14 1.75 4.39 4.1 -4.13%
18:30 Ratinger SV VfB Hilden Finished 5-2 14 2.1 4.05 3.13 -4.09%
18:30 SC Velbert SF Niederwenigern Finished 3-1 14 2.05 4.11 3.125 -4.86%
18:30 Meerbusch Straelen Finished 0-4 13 2.944 4.02 2.25 -3.18%
18:30 TuRU Dusseldorf SpVg Schonnebeck Finished 1-2 14 2.75 4.1 2.29 -4.23%
18:00 TuS Mechtersheim Rochling Volklingen Finished 0-1 15 2.7 3.95 2.38 -4.19%
18:30 Karbach Sportfreunde Eisbachtal Finished 2-1
18:30 TuS Koblenz SV Gonsenheim Finished 1-1 14 1.34 5.33 8 -5.56%
18:30 TSG Pfeddersheim Hertha Wiesbach Finished 2-8 13 1.75 4.15 4.05 -5.60%
18:00 SV Borussia Emsdetten SV Rodinghausen 10 11 7.56 1.21 -4.73%
18:30 Post TSV Detmold SuS Neuenkirchen 6 8.6 7.3 1.205 -7.68%
18:00 Augsburg II FV Illertissen Finished 3-3 16 2.19 3.82 2.99 -5.02%
17:30 Heider SV VfB Lubeck Finished 0-4 16 18 8.6 1.1429 -4.47%
18:00 Altona 93 Drochtersen-Assel Finished 2-1 16 4 3.85 1.94 -2.46%
17:00 Bahlinger SC Kickers Offenbach Finished 1-2 16 3.96 4.12 1.909 -1.87%
17:00 SC Freiburg II FC 08 Homburg Finished 2-2 16 2.98 3.52 2.4 -3.51%
17:00 FC Saarbrucken FSV Frankfurt Finished 3-0 16 1.45 4.8 7 -3.92%
18:00 SSV Ulm Pirmasens Finished 2-0 16 1.35 5.6 8.8 -3.19%
18:30 VfR Aalen SV Elversberg Finished 2-2 16 3.16 3.85 2.105 -4.88%
18:30 FSV Mainz 05 II TSG Balingen Finished 1-0 16 1.9 3.76 4.25 -2.68%
17:15 Lions Gibraltar Europa Point Finished 0-0 15 2.075 3.77 3.15 -6.07%
18:00 Santa Lucia     CSD Comunicaciones 1 1.8 3.65 3.9 -7.91%
19:00 Santa Lucia Cotzumalguapa CSD Comunicaciones Finished 1-1 15 2.8 3.65 3.95 13.09%
21:30 Antigua GFC Mixco Finished 3-2 16 1.55 4.23 6.1 -4.35%
22:00 CD Marathon Honduras Progreso Finished 4-1 15 1.435 5 7 -3.82%
22:30 CD Real Sociedad Lobos UPNFM Finished 0-2 17 2.35 3.23 3.65 -0.90%
22:30 INFOP FC CD Motagua Finished 4-4 17 3.04 3.24 2.39 -5.30%
Iceland ‐ Cup
19:00 FH Hafnarfjordur KR Reykjavik Finished 3-1 17 2.78 3.85 4.333 17.61%
10:30 Mohun Bagan Calcutta Customs Finished 1-1 10 1.4 5.2 8.38 -2.53%
07:30 Persipura Jayapura Persepar Kalteng Putra Finished 2-0 15 1.7 4.42 5.8 1.33%
09:30 PSM Makassar Barito Putera Finished 2-1 17 1.525 4.47 6 -4.41%
12:30 Persib Bandung Pusamania Borneo Finished 2-2 17 1.775 4.25 5.9 3.29%
08:00 Las Rosas     AD Union Adarve Finished 1-1 12 2 3.7 3.81 -3.17%
09:00 RSD Alcala     Internacional de Madrid
10:00 Sydney FC     South Coast Wolves Finished 2-0 11 1.248 7.4 13 -1.32%
14:00 Sancaktepe Belediye     Hacettepe Spor
15:00 Ergotelis     OF Ierapetras Finished 2-0 6 1.555 4.22 6.86 -2.52%
15:30 Osogovo Kocani     FK Sasa Finished 2-0 4 2.35 3.9 2.64 -5.73%
16:00 Enosis Neon Paralimni     Ermis Aradippou 2 1.3 4.75 8 -9.48%
16:00 Niki Poligirou     Thermaikos
16:30 Kallithea     Panionios 5 14 8.4 1.168 -4.46%
16:30 Nea Kavala     Apollon Smyrnis 6 4.36 3.9 1.76 -5.12%
17:00 FC Cartagena     Hercules Finished 1-2 18 2.33 3.31 3.025 -5.83%
17:00 Anagennisi Deryneia     Anorthosis Famagusta Finished 0-4 11 8.4 5.25 1.62 7.90%
17:00 Tirsense     Fafe Finished 1-0 10 5.72 4.2 1.736 1.12%
17:00 La Louviere Centre     CS Vise Finished 1-4 4 2.155 4.26 3.22 -0.93%
17:00 Deutsch Goritz     SVU Kapfenstein
17:00 Othellos Athienou     Olympiakos Nicosia
17:30 Langreo     Caudal Deportivo Finished 1-1 13 1.52 4.24 6.7 -4.12%
17:30 Ethnikos Achnas     Nea Salamina Famagusta FC Finished 3-1 17 2.87 3.64 2.625 -0.41%
18:00 UCAM Murcia     Valencia II Finished 2-2 18 1.85 3.68 4.17 -4.95%
18:00 Real Sociedad II     UD Logrones Finished 1-1 12 2.49 3.5 2.67 -5.83%
18:00 Cultural Leonesa     Real Madrid II (Castilla) Finished 3-0 18 2.79 3.6 2.8 0.67%
18:00 Trebujena CF     CA Antoniano Finished 0-4 7 3.44 3.58 2.2 -2.40%
18:00 CE L`Hospitalet     UD Cornella Finished 3-0 16 3.06 3.46 2.4 -3.15%
18:00 SD Leioa     Athletic Bilbao II Finished 2-2 13 2.344 3.5 2.92 -5.20%
18:00 CD Eldense     Elche B 10 1.904 3.68 3.9 -5.07%
18:00 CD Union Tejina     Tenerife B 5 7.84 3.96 1.45 -6.52%
18:00 CD El Alamo     Pantoja 4 1.26 4.68 12.5 -8.03%
18:00 Marbella FC     Sevilla II 3 2.22 3.6 3.29 -3.12%
18:30 CF Talavera     UD San Sebastian Reyes Finished 1-1 12 2.64 3.64 2.608 -3.56%
18:30 Levante II     CD Castellon Finished 2-1 13 2.34 3.48 2.95 -5.10%
18:30 UD Poblense     Atletico Baleares Finished 1-0 12 5.32 4.05 1.65 -3.93%
18:30 CD Calahorra     UDC Txantrea Finished 6-1 10 1.275 5.85 11.2 -4.26%
19:00 Rincon     Velez CD Finished 3-2 9 4.55 4.36 1.68 -4.25%
19:00 CD Laredo     Barakaldo Finished 1-1 12 4.44 3.6 1.99 -0.55%
19:00 Real Avila     Unionistas Salamanca Finished 3-2 12 4.2 3.86 1.91 -2.03%
19:00 Ourense     Coruxo Finished 4-3 12 6.5 4.1 1.7 1.42%
19:00 Badajoz     Recreativo Huelva Finished 2-1 17 3.07 3.58 3 6.56%
19:00 CD Roda     Atletico Sanluqueno Finished 2-3 5 5.8 4.31 1.833 5.26%
19:00 USV Petersdorf II     SV Tieschen 5 2.87 4.89 2.25 0.26%
19:00 Villafranca     Extremadura II 1 4.13 3.93 1.7 -7.82%
19:30 Orihuela CF     Yeclano Deportivo Finished 0-0 9 2.8 3.56 2.32 -6.46%
19:30 Zamora CF     Salamanca CF UDS Finished 1-0 17 3.65 3.52 2.04 -4.60%
19:30 Utrera     Real Betis B Finished 0-2 5 2.184 3.68 3.1 -4.96%
19:30 CD Tarancon     Navalcarnero 5 2.51 3.63 2.53 -6.47%
19:30 La Solana     CD Ciudad Real 3 2.56 3.63 2.58 -5.10%
20:00 Real Jaen     Villarrobledo Finished 4-1 7 2.2 3.62 2.96 -6.42%
21:00 Estrella CF     Las Palmas C
16:00 ADO Den Haag Women     KAA Gent Women Finished 2-2 11 2.168 4.35 3.05 -1.87%
16:00 Villarreal Women     Mislata Women 6 1.222 9.86 20 3.12%
19:30 Arsenal Women     Barcelona Women Finished 2-5 12 3.8 4.05 2.09 1.16%
21:00 Athletic Bilbao Women     Tottenham Women 8 2.61 3.6 3.1 1.68%
23:00 Dominican Republic     Guatemala Finished 0-0 11 5.25 3.64 1.74 -3.84%
17:00 ASD Union Arzignanochiampo Modena Finished 2-1 15 2.5 3.35 2.66 -6.93%
17:00 Paganese AS Avellino Finished 2-2 15 1.65 3.83 5.25 -5.45%
Japan ‐ Cup
10:30 Hosei University Gamba Osaka Finished 2-0 16 17 9 1.216 0.78%
10:30 Kataller Toyama Vegalta Sendai Finished 0-1 18 5 3.8 2 3.83%
11:00 Avispa Fukuoka Shimizu S-Pulse Finished 0-1 18 4.15 3.68 1.909 -3.53%
11:00 Okayama Kawasaki Frontale Finished (after ET) 1-2 18 10 5.2 1.4 -0.66%
11:00 Jubilo Iwata Vanraure Hachinohe Finished 6-0 18 1.51 4.55 7 -2.43%
11:00 Kashiwa Reysol Sagan Tosu Finished (after ET) 0-1 18 1.81 3.6 4.75 -3.92%
11:00 Mito Hollyhock Urawa Red Diamonds Finished 1-2 18 4.4 3.42 1.98 -2.41%
11:00 Oita Trinita National Institute of Fitness Finished (after ET) 2-1 12 1.13 8 22 -5.25%
11:00 Omiya Ardija Vissel Kobe Finished 0-4 18 2.775 3.55 2.6 -2.60%
11:00 Renofa Yamaguchi Cerezo Osaka Finished 0-3 18 5.5 4.25 1.65 -2.26%
11:00 Tochigi SC Kashima Antlers Finished 0-4 18 9.25 5.05 1.37 -3.48%
11:00 Tokushima Vortis Honda FC Finished 0-2 18 2.47 3.85 4.5 12.76%
11:00 V-Varen Nagasaki Veertien Kuwana Finished (pen.) 2-2 18 1.8 3.92 5.25 -0.11%
11:00 Ventforet Kofu FC Tokyo Finished 1-0 18 4.2 3.4 2.05 -1.96%
11:00 Yokohama FC Yokohama F Marinos Finished 1-2 16 5.5 4.4 1.6 -3.30%
11:00 Zweigen Kanazawa Sanfrecce Hiroshima Finished 1-2 18 5.5 4 1.7 -1.97%
11:00 Yokohama F Marinos Yokohama SCC 2 1.67 4.32 4.98 -3.02%
Malaysia ‐ Cup
14:00 PBDKT T-Team UKM 13 2.2 3.68 3.11 -4.56%
14:00 Kelantan Johor Darul Takzim II 13 3.6 3.68 2.07 -3.16%
Mexico ‐ Cup
01:00 Leones Negros Estudiantes de Altamira Finished 0-1 17 1.666 3.92 5.25 -4.38%
01:00 Queretaro Club Tijuana Finished 3-2 17 2.29 3.55 3.155 -3.41%
03:00 Atlante Juarez Finished 0-2 17 2.75 3.15 2.8 -3.68%
03:00 Cimarrones de Sonora Monarcas Morelia Finished 0-1 17 3.2 3.43 2.3 -3.74%
03:00 Necaxa Dorados de Sinaloa Finished 2-2 17 1.87 3.68 4.25 -4.01%
03:00 Pachuca Zacatepec Finished 3-1 17 1.475 4.84 8 -0.95%
03:00 UAEM Potros UNAM Pumas Finished 1-0 17 6.5 4.75 1.49 -3.43%
16:30 Buducnost Podgorica Kom Finished 3-1 15 1.33 5.37 9.73 -3.93%
16:30 Grbalj Radanovici FK Podgorica Finished 1-1 15 1.62 4.28 8.7 3.53%
16:30 OFK Petrovac Zeta Golubovci Finished 0-2 15 2.73 3.11 2.94 -2.72%
16:30 Sutjeska Iskra Danilovgrad Postponed 6 1.42 4.17 7.65 -6.96%
19:30 OFK Titograd Rudar Plevlja Finished 0-1 17 1.73 4.61 8.5 9.58%
18:00 Staal Jørpeland Vardeneset Finished 3-0 15 1.75 4.5 3.95 -4.47%
18:00 Viking Sarpsborg 08 Finished 2-1 18 3.06 3.65 2.375 -2.14%
18:00 Stabaek Valerenga Finished 1-1 18 3.25 3.6 2.25 -2.90%
18:00 Kristiansund BK Bodo-Glimt Finished 1-2 18 2.76 3.7 2.6 -1.69%
Paraguay ‐ Cup
16:45 CA Juventud de Loma Pyta Sol de America Finished 1-1 5 1.5 4.26 5.61 -7.38%
17:45 Atletico Juventud Sol de America Finished (pen.) 1-1 5 1.552 4 5.35 -7.51%
20:00 General Caballero Guarani Asuncion Finished 0-1 17 3.58 3.66 1.98 -5.45%
09:00 Kaya Green Archers United Finished 0-1 7 1.37 5.3 6.51 -6.74%
09:00 Mendiola FC Air Force FC Finished 0-1 8 1.36 8.1 16 8.55%
12:00 Ceres La Salle Stallion FC Finished 5-0 7 1.22 6.85 11 -5.35%
Romania ‐ Cup
14:30 Precizia Sacele ACS Olimpic Cetate Rasnov 10 4.2 4.2 1.76 -4.25%
15:30 Unirea Alba Iulia Industria Galda Finished 1-2 12 2.83 3.63 2.25 -6.83%
15:30 CS Turzii Sanatatea Cluj Finished 2-3 12 2.77 3.8 2.45 -3.13%
15:30 Carcea ACSO Filiasi Finished 3-4 11 5.25 5 1.49 -5.80%
15:30 Viitorul Domnesti Tunari Finished 0-9 11 9.04 6.38 1.4 1.87%
15:30 FC Floresti     Unirea Dej Finished 0-4 3 7 4.6 1.5 -2.62%
15:30 Ghiroda Dumbravita Finished 3-1 12 2.82 3.79 2.33 -4.55%
15:30 AS Magura Cisnadie FC Braşov Finished 2-0 10 5 4.2 1.66 -3.89%
15:30 CS National Sebis Gloria Lunca Finished 0-2 12 1.67 4.94 4.55 -2.06%
15:30 Dunarea Galati CSM Focsani Finished 1-2 11 4.5 4.36 1.69 -4.15%
15:30 Viitorul Liteni Ceahlaul Piatra Neamt Finished (pen.) 2-2 11 4 3.9 1.77 -6.66%
15:30 Flacara Moreni Aninoasa 12 1.7 4.16 4.69 -4.02%
15:30 CSA Steaua Mostistea Ulmu Finished 2-1 7 1.24 6.25 11 -5.42%
15:30 Olimpia Satu Mare Sanmartin 10 5.32 4.75 2.5 25.24%
15:30 Real Bradu Atletic Bradu 10 5.4 4.6 1.5 -6.48%
15:30 Unirea Ungheni Odorheiu Secuiesc 7 4.36 4.36 1.975 3.62%
11:00 SKA Energiya Khabarovsk Mordovya Saransk Finished 1-2 18 1.9 3.48 5.85 1.56%
11:00 Luch Energiya Vladivostok Chaika Peschanokopskoye Finished 1-1 17 2.7 3.01 3.6 2.00%
13:00 Tom Tomsk Khimki Finished 0-0 18 2.71 3.15 2.75 -4.77%
15:30 Spartak Moscow II Tekstilshchik Ivanovo Finished 1-2 18 1.75 3.6 5.2 -3.99%
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Rotor Volgograd Finished 1-2 18 4.75 3.25 1.93 -3.51%
16:30 Shinnik Yaroslavl Yenisey Krasnoyarsk Finished 0-0 18 2.19 3.4 3.66 -2.34%
17:00 Chertanovo FC Krasnodar II Finished 1-2 18 2.01 3.5 3.98 -3.33%
17:00 Fakel Voronezh Torpedo Armavir Finished 0-2 16 2.47 3.03 3.15 -4.97%
17:30 Torpedo Moscow Avangard Kursk Finished 3-1 18 1.78 3.5 5.15 -4.00%
18:00 Baltika Kaliningrad Volga Olimpiyets Finished 2-1 18 3.5 3.2 2.25 -4.09%
12:00 FC Dynamo Barnaul Chita Finished 1-0 16 2.46 3.3 2.95 -4.63%
12:00 Irtysh Omsk Zenit Irkutsk Finished 2-0 16 1.41 5.2 10.75 0.55%
15:30 Lada Tolyati Ural Ekaterinburg II Finished 0-2 13 5.16 4.66 1.64 -1.78%
16:30 Radnicki 1923 Dinamo Vranje Finished 0-4 9 2.95 2.9 2.9 -2.78%
16:30 Sindjelic Belgrade Radnicki Pirot Finished 1-1 9 1.769 3.6 5.75 -1.67%
16:30 Zarkovo Novi Pazar Finished 0-0 7 1.909 3.35 4.55 -4.04%
16:30 Zlatibor Cajetina Zemun Finished 1-0 9 2.65 2.904 2.85 -6.77%
19:00 Metalac GM FK Kabel Finished 1-3 10 1.35 5 13 -1.74%
19:00 Trayal Krusevac Graficar Beograd Finished 1-0 8 1.75 3.5 4.5 -7.35%
19:00 Backa Palanka Smederevo Finished 3-0 8 1.4 5.25 12.25 1.38%
19:00 Kolubara Buducnost Dobanovci Finished 0-0 10 1.6 3.7 5.75 -6.47%
12:45 Geylang International Tampines Rovers FC Finished 2-1 16 9.2 5.9 1.45 3.32%
Slovakia ‐ Cup
16:00 SK Milenium VSS Kosice 14 26 11 1.0811 -5.16%
16:00 Tatran Chlebnice Tj Druzstevnik Oravska Poruba Finished 1-2 13 2.27 3.97 2.72 -5.67%
16:00 Lokomotiva DNV STK Samorin Finished (pen.) 1-1 14 4.17 3.92 1.712 -7.32%
16:00 Jednota Banova Spartak Trnava Finished 2-3 16 19 9.97 1.144 -2.63%
16:00 Namestovo Tatran Liptovsky Mikulas Finished 1-6 3 9.3 6.9 1.21 -7.31%
16:00 Pezinok Raca Bratislava Finished (pen.) 1-1 15 4.52 4.22 1.7 -4.44%
16:00 Rohoznik Senica Finished 0-1 16 19 7.8 1.24 1.29%
16:00 Stropkov FK Poprad Postponed 15 12 7.43 1.23 -3.00%
16:00 FK Csm Tisovec Trencin Finished 1-8 1 27.5 17.5 1.01 -7.72%
16:00 Lokomotiva Zvolen SKF Sered Finished 0-2 15 8.77 5.66 1.38 -1.51%
16:00 Selce FK Pohronie Finished 0-9 12 45.5 17 1.022 -5.60%
16:00 Podkonice DAC Dunajska Streda Finished 0-4 7 28 19 1.01 -7.27%
16:00 Krasnohorske Podhradie Zemplin Michalovce Finished 0-6 12 81 21 1.02 -3.88%
16:00 OFK 1948 Velky Lapas Nitra Finished 2-7 5 17 13.5 1.06 -7.09%
16:00 Slovensky Dunajska Luzna Finished 2-8 14 4.32 4.16 1.68 -6.29%
16:00 Mala Maca Skalica Finished 0-6 12 24.5 10.7 1.1 -4.16%
16:00 Makov Puchov 12 15 8.06 1.141 -6.29%
16:00 Predmier Tatran Oravske Finished 4-2 13 9.94 6.65 1.255 -4.56%
16:00 TJ Partizan Domaniza Belusa Finished 4-0 13 9.59 4.58 1.41 -3.09%
16:00 Start Hrabusice Stara Lubova Finished 1-3 11 6.25 5.25 1.78 9.62%
16:00 Druzstevnik Zvoncin Petrzalka 1898 Finished 0-8 2 24.5 15 1.03 -7.27%
16:00 Trencianske Stankovce OK Castkovce
16:00 OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom ViOn Zlate Moravce 2 31 16.5 1.019 -6.91%
18:00 MFK Aleksince Solcany Finished 3-1 15 1.685 5.4 4.6 0.40%
Slovenia ‐ Cup
14:00 Emmi Bistrica Brda Dobrovo Finished (pen.) 2-2 17 3.28 3.9 2.05 -4.68%
15:00 Brezice Triglav Finished 1-2 17 6.7 5 1.544 0.31%
15:00 Roltek Dob NK Radomlje Finished 0-10 15 27 15.25 1.076 -3.10%
15:00 NK Grad Krsko Posavlje Finished 1-4 15 12 6.7 1.19 -6.80%
15:00 Odranci Aluminij Finished 1-3 17 26 9 1.18 0.30%
15:00 Pesnica ND Gorica Finished 1-5 14 51 26 1.03 -2.81%
15:00 NK Sencur Nafta Finished 0-1 16 5.5 4.53 1.54 -4.94%
15:00 Tolmin Sampion Celje Finished 3-2 16 1.84 4.68 5.75 7.40%
15:00 NK Videm Tabor Sezana Finished 1-4 15 10.25 6.73 1.22 -6.18%
15:00 NK Bled NK Celje Finished 1-3 16 26 10.25 1.104 -4.01%
17:00 Koper ND Beltinci Finished 6-0 17 1.285 5.75 10 -4.95%
18:30 Supersport United Orlando Pirates Finished 3-0 16 3.86 3.1 2.205 -3.40%
18:30 Chippa United Mamelodi Sundown Finished 1-1 17 4.4 3.3 1.96 -3.89%
18:30 Polokwane City Bidvest Wits Finished 0-1 17 3.95 3.08 2.36 -0.16%
19:00 Saguntino UD Alzira 9 1.97 3.7 4.5 -0.01%
Sweden ‐ Cup
17:30 IFK Stocksund Ostersunds FK Finished 0-1 18 13.5 7 1.35 4.42%
17:30 Lunds BK Varbergs BoIS Finished 0-1 18 6 4.65 1.536 -3.17%
17:30 Carlstad United AFC Eskilstuna Finished 2-3 18 6.1 4.76 1.565 -1.28%
18:00 Eskilstuna United Women Djurgardens Women Finished 4-2 18 1.74 3.9 4.7 -4.20%
18:00 Kristianstads Women Vaxjo Women Finished 3-1 16 1.29 5.95 11 -3.30%
18:00 Kungsbacka DFF Women Linkopings Women Finished 2-1 16 41 23 1.0339 -3.39%
18:00 Orebro Women Kopparbergs-Goteborg Women Finished 0-3 18 3.7 3.56 2.21 -0.36%
18:00 Pitea Women Vittsjo GIK Women Finished 0-0 18 2.464 3.5 3.02 -2.22%
18:00 Rosengard Women Limhamn Bunkeflo Women Finished 3-0 17 1.0351 14.5 51 -5.18%
18:30 Huddinge IF Sodertalje Finished 7-2
18:00 Markaryds IF Gnosjo Full Time 1-3 10 3.5 4.33 1.76 -7.82%
18:00 GIF Nike Malmo City 10 1.64 4.61 4.09 -6.64%
19:00 Tullinge FOC Farsta Full Time 0-1 13 3.95 4.4 1.87 -1.50%
18:00 FC Zurich St Gallen Finished 2-1 19 2.16 3.85 3.35 -2.08%
13:00 Chiangrai United Prachuap 13 1.42 5.1 7.7 -2.93%
13:00 Buriram United Nong Bua Pitchaya 13 1.22 7.2 13.25 -3.29%
16:00 Saburtalo     Ararat Armenia Finished 0-2 18 2.1 3.86 3.56 -1.59%
17:00 Atromitos Athens     Legia Warszawa Finished 0-2 18 4.04 3.3 2.2 -0.51%
17:00 Vitoria Guimaraes     Ventspils Finished 6-0 18 1.075 15 42 -2.03%
20:00 Liverpool     Chelsea Finished (pen.) 2-2 19 1.8 4.1 5.5 1.91%
Uganda ‐ Cup
14:00 Uganda Revenue Authority Proline FC 2 1.57 3.5 5.5 -9.46%
Uzbekistan ‐ Cup
13:00 Kuruvchi Kokand 1912 Nasaf Qarshi 11 2.6 3.5 2.8 -2.67%
13:00 Dinamo Samarqand Andijan 11 2.15 3.62 3.1 -6.01%
15:15 Olmaliq FK Metalourg Bekabad 10 2.12 3.58 3.28 -5.29%
15:15 Pakhtakor Tashkent PFC Shurtan Guzar 8 1.09 10.2 51 -3.39%
21:00 Puerto Cabello Zulia FC Postponed
21:00 Deportivo Lara Mineros de Guayana Finished 1-1 18 2.375 3.36 3.2 -3.02%
21:00 LALA FC Estudiantes de Caracas Finished 2-2 18 2.6 3.4 2.68 -4.93%
21:00 Llaneros Guanare Deportivo Anzoategui Cancelled
21:00 Metropolitanos Trujillanos Valera Finished 4-3 18 1.8 3.87 5.05 -1.18%
21:00 Portuguesa FC Carabobo Finished 0-1 18 2.5 3.25 3.52 0.83%
21:00 Zamora FC Monagas SC Finished 1-1 18 1.86 3.64 4.44 -3.62%
22:00 Aragua Caracas FC Finished 1-0 18 2.816 3.2 2.75 -3.03%
22:00 Deportivo Tachira Estudiantes de Merida Finished 1-0 18 1.97 3.44 4.3333 -2.83%
19:30 Gibraltar United     Olympique 13 Cancelled
Data from 07 Dec 2019, 11:17
22.651531219482
Disable AdBlockPlus